در این پست ما اخبار و اسپویل هایی که از سر صحنه ی فیلمبرداری فصل هشتم به دست اومده رو قرار میدیم و هر موقع اخبار جدیدی منتشر بشه پست آپدیت خواهد شد.

 

آپدیت اول :

 

 

 

 

روز دوم فیلمبرداری فصل هشتم!

ریک و کارل تنها شخصیت هایی هستن که تا حالا سر صحنه ی فیلمبرداری دیده شدن!

اونا با همدیگه صحنه ای رو در اطراف پمپ بنزین و تعدادی ماشین فیلمبرداری کردن. همچنین چند واکر در صحنه وجود داره. صدای شلیک گلوله شنیده می شد.

 

آپدیت دوم :

 

 

 

روز سوم فیلمبرداری فصل هشتم که شامل فیلمبرداری قسمت اول می شد!

کارل تنها شخصیتی بود که توسط اسپویلرها دیده شد. چندین واکر هم سر صحنه بودند. یک صحنه مشاهده شد که کارل از ون بیرون اومد و با یک کپسول بنزین (گاز) راه رفت.

 

آپدیت سوم :

 

فیلمبرداری در دو روز گذشته آروم بوده. احتمالا فیلمبرداری در مقر ناجی ها بوده و حمله ی الکساندریا ، هیلتاپ و کینگدام به مقر ناجی ها فیلمبرداری می شده ، درست مثل کمیک. پس خیلی از بازیگران طی چند روز گذشته سر صحنه بودن.

 

امروز فیلمبرداری به الکساندریا برگشت.

 

آپدیت چهارم :

 

 

 

 

روزی هیجان انگیز در الکساندریا!

 

شخصیت هایی که امروز در صحنه ی فیلمبرداری دیده شدند : ریک ، کارل ، میشون ، جودیث ، پدر گابریل ، آرون ، اریک ، توبین ، اسکات ، ایند و چند الکساندریایی دیگه.

 

ظاهرا صحنه ای مربوط به جودیث در داخل یکی از خانه ها فیلمبرداری شد. البته در موردش اطمینانی نیست ، اما فکر نمیکنیم که فیلمبرداری در مورد ریک ، کارل یا میشون بوده باشه.

 

بعد از اون ، صحنه ای با حضور تعدادی الکساندریایی فیلمبرداری شد که در حال وصل کردن زره های دفاعی به ماشین ها بودند.

 

اون ها دارن برای جنگ آماده میشن! بعد از مدتی با ماشین ها از دروازه خارج شدند.

 

آپدیت پنجم :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک روز سرگرم کننده و فیلمبرداری هیجان انگیز! همه خیلی شاداب و سرحال هستند.

 

حضور این بازیگران سر صحنه ی فیلمبرداری تایید شد : مورگان ، کارول ، دریل ، تارا ، ازکیل ، جری ، دنیل و افراد دیگه ای از کینگدام.

 

آپدیت ششم :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هنوزم چیزهایی هست که در مورد فیلمبرداری بزرگ امروز فهمیدیم.

 

دریل ، تارا ، کارول و مورگان در این مکان فیلمبرداری داشتند. به نظر میرسه که اونا کل صحنه رو با هم بودند اما در یک نقطه از فیلمبرداری تارا و مورگان در ماشینی با همدیگه بودند.

 

دریل با سرعت بر روی موتورش حرکت میکنه و اسلحه ش رو توی هوا گرفته.

 

گزارش های زیادی از اینکه کارول چیکار میکرده وجود داره. بعضی میگن که اون ممکنه با تارا و مورگان توی ماشین بوده باشه. بعضی دیگه میگن اون تنها به جهت متفاوتی رفته.

 

به نظر میرسه که اونا در حال تعقیب تعدادی ناجی هستند. ۴ ناجی روی موتور و ۲ ماشین از ناجی ها وجود داشت.

 

گزارش شده که احتمالا کارول و تارا صحنه ای رو با همدیگه دارند. مطمئن نیستیم که صحنه در چه موردی بوده.

 

در بعضی نقاط اتومبیل های منفجر شده وجود داشت. انفجار توجه گله ای از واکرها رو به خودش جلب کرد. مورگان در این سکانس دیده شد و باور داریم که او ماشین ناجی ها رو منفجر کرده.

 

کارول ، ازکیل ، جری ، دنیل و تعدادی دیگه ای از کینگدامی ها صحنه ای رو با همدیگه داشتن. این صحنه ای بود که در اون کینگدامی ها در حال راه رفتن در اطراف یک کلیسا بودند. ازکیل ، کارول ، جری و دنیل جلوتر از بقیه حرکت می کنند.

 

اونا به اطراف کلیسا میان و شروع به تیراندازی به سمت ناجی ها میکنن. یکی از ناجی ها نارنجکی بین کینگدامی ها میندازه. بعد از این اتفاق فیلمبرداری با یک کلیف هنگر به اتمام میرسه.

 

آپدیت هفتم :

 

 

 

 

میتونیم تایید کنیم که عیسی هم فیلمبرداری داشته اما تنهایی!

 

امروز ادامه ی فیلمبرداری اتفاقات اطراف و داخل کلیسا بود (آپدیت ششم). صدای شلیک شنیده می شد.

 

این باور رو داریم که ساختمان کلیسا با کلی واکر آلوده شده بود. تصور میشه که چندتا واکر کشته شدن. شایعه شده که شیوا هم اینجا حضور داشته.

 

روز جمعه آخرین روز فیلمبرداری قسمت اول بود و فیلمبرداری قسمت دوم از فردا شروع میشه.

 

آپدیت هشتم :

 

 

دیروز فیلمبرداری قسمت دوم بود و در یکی از مقرهای ناجی ها که گروه در قسمت ۱۲ فصل ۶ بهش حمله کرد انجام شد.

 

تنها بازیگرانی که ما واقعا میتونیم حضورشون رو تایید کنیم عیسی و تارا هستن. با این حال رویت شدن مورگان ، دریل و ریک هم شایعه شده.

 

همچنین دسته ی دیگه ای از افراد هم دیده شدند که به نظر برای گروه کینگدام بودند. احتمالا گروهی از ناجی ها هم حضور داشتند.

 

آپدیت نهم :

 

 

باور داریم که در چند روز گذشته در کینگدام فیلمبرداری نشده. شایعه شده بود که هفته ی گذشته صحنه ای فیلمبرداری شده که گروه برای جمع آوری واکرها از انفجار استفاده کرده.

 

میدونیم که دریل و ریک و احتمالا چند نفر دیگه فیلمبرداری داشتن. دیروز احتمالا آخرین روز فیلمبرداری قسمت دوم بوده. با این حال در چند روز گذشته بارش باران باعث مختل شدن کار فیلمبرداری شده.

 

آپدیت دهم :

 

 

امروز مقر ناجی ها روز متفاوتی رو داشت. قهرمانان ما یک حمله به مقر نگان راه اندازی کردند. ما میدونستیم که این اتفاق میفته ، اما به نظر میرسه که این حمله در قسمت اول رخ میده. بله ، قسمت اول فصل هشتم مثل یک بمب میترکونه.

 

انفجار و آتش وجود داره. ماشین RV گروه آتش گرفت و نابود شد. حصار واکرهای ناجی ها نابود شد. این جنگ یکی از جنگ های هیجان انگیز فصل هشتم خواهد بود.

 

آپدیت یازدهم :

 

فیلمبرداری روز ۲۵ ماه می…

کسانی که فیلمبرداری داشتن : ریک ، دریل و چند نفر دیگه

تعداد زیادی از سیاهی لشگرها سر فیلمبرداری دیده شدند که معتقدیم از ناجی ها بودند. موتور سیکلت دریل همراه یک ون سر صحنه دیده شدند.

فیلمبرداری روز ۲۶ ماه می…

کسانی که فیلمبرداری داشتن : ریک ، دریل ، اسکات ، توبین و تعدادی ناجی

یک بار دیگه تعداد زیادی سیاهی لشگر سر صحنه دیده شدند که باز هم اعتقاد داریم که از ناجی ها بودند. چیزی به پایین افتاد که خوشبختانه از ناجی ها بود.

فیلمبرداری روز ۳۱ ماه می…

کسانی که فیلمبرداری داشتن : ازکیل ، کارول ، جری ، دنیل ، آلوارو و تعدادی از کینگدامی ها

به نظر میرسه امروز فیلمبرداری تمام تمرکزش روی کینگدام بود. شاهدان میگن که ازکیل برای سربازان کینگدام یک سخنرانی داشته.

 

آپدیت دوازدهم :

 

 

 

 

فیلمبرداری ۱۶ ژوئن :

تارا ، ریک ، اسکات ، عیسی و کارل سر صحنه دیده شدند. همچنین گزارش هایی از حضور مورگان هم وجود داره. دریل هم دیده شده. ولی باور داریم که فیلمبرداری نداشته.

فیلمبرداری در دو مکان انجام شد. کامیون های زباله به الکساندریا آورده شدن و تارا هم در حال رانندگی پشت یک کامیون دیده شد. یک گزارش از فیلمبرداری جیدیس وجود داره.

اگه درست باشه به نظر اعضای باند زباله به الکساندریا اومدن.

 

آپدیت سیزدهم :

 

 

دریل روی موتور سیکلت دیده شد. ما باور داریم که ریک هم اونجا بوده. دیروز اونا توی الکساندریا کارهای زیادی انجام دادن. دیروز و امروز کامیون های زباله به الکساندریا آورده شدن. امروز ریک و اسکات دیده شدن.

 

آپدیت چهاردهم :

 

ریک ، مورگان ، مگی و کارل هنگام ورود و خروج به صحنه ی فیلمبرداری دیده شدن با این حال لزوما به این معنی نیست که همه شون فیلمبرداری داشتن.

 

آپدیت پانزدهم :

 

فیلمبرداری قسمت ششم در حال انجامه.

ریک و دریل سر صحنه ی فیلمبرداری دیده شدند. ظاهرا روی صورت ریک خون بود. صدای تیر اندازی شنیده می شد. حدس میزنیم که ناجی ها و احتمالا یوجین اونجا باشن. همچنین میتونیم از ورود میشون به صحنه ی فیلمبرداری خبر بدیم ولی مطمئن نیستیم که برای فیلمبرداری اومده باشه.

 

به نظر میرسه توی چند روز گذشته بیشتر فیلمبرداری توی مقر ناجی ها انجام شده. نگان و سایمون فیلمبرداری داشتند. همچنین گزارش هایی از فیلمبرداری دوایت هم هست. ظاهرا بیشتر ناجی ها از رهبری نگان نا امید هستن. شایعه شده که نگان ممکنه یکی دیگه از ناجی ها رو کشته باشه.

 

آپدیت شانزدهم :

 

 

اسپویلینگ دد تصویر بالا رو به تازگی از فیلمبرداری فصل هشتم منتشر کرده ، ولی نکته ی عکس چیه؟

 

خیلی از کاربران اسپویلینگ دد اعتقاد دارن که اینجا وودبریه (شهر فرماندار) و داستان و سریال به شهر فرماندار برگشته.

 

خود اسپویلینگ دد هم توی متنش نوشته “به وودبری خوش اومدید.” ولی مشخص نیست به شوخی اینو نوشته یا جدی؟!!

 

آپدیت هفدهم :

 

 

 

 

کسایی که سر فیلمبرداری بودن : میشون ، دریل ، تارا ، مورگان ، رزیتا ، ریک

 

کسایی که احتمالا حضور داشتن : جیدیس ، عیسی ، کارول

 

صحنه ای در صبح فیلمبرداری شد که به نظر بین ریک و افراد زباله دان ها بود. به نظر ریک توسط این گروه دستگیر شده.

 

بعد از ظهر صحنه ای بین دریل ، مورگان ، تارا ، میشون و رزیتا فیلمبرداری شد که در حال صحبت بودن. یک مشاجره انجام شد. به نظر میرسه که بین دریل و رزیتا بوده باشه. دریل روی صندلی راننده کامیون پرید. میشون و تارا روی سپر کامیون نشسته بودن. گویا مورگان جدا از بقیه وایساده و توی بحث دخالت نمیکنه.

 

آپدیت هجدهم :

 

۷/۲۷ :

جاده ای که اونا داشتن فیلمبرداری میکردن کاملا مسدود شده بود ، بنابراین ما از اتفاقات افتاده مطمئن نیستیم. میدونیم که دریل و تعدادی از ناجی ها در حال فیلمبرداری هستن.

 

۷/۲۸ :

چراغ های الکساندریا روشن هستن و به نظر اونا صحنه های سریعی رو فیلمبرداری میکنن. یک گزارش از آتیش سوزی وجود داره. فیلمبرداری عیسی و جری تایید شده ولی گمان میکنیم که چند نفر دیگه م حضور داشتن.

 

آپدیت نوزدهم :

 

۷/۲۹ :

اونا در حال فیلمبرداری قسمت هشتم هستن.

 

کسایی که سر فیلمبرداری بودن : ریک ، میشون ، کارل ، تارا ، رزیتا ، دریل ، دوایت

 

کسایی که احتمالا فیلمبرداری داشتن : نگان ، یوجین ، ایند ، عیسی ، مورگان

 

شلیک گلوله شنیده شد. اسپویلرها میگن که انفجاری رخ داده ولی چیزی شنیده نشده. گزارشی از فیلمبرداری تصادف یک اتومبیل در نزدیکی الکساندریا وجود داره. دو کامیون زباله سر صحنه بودن و گزارشی از ورود یا خروج ریک و میشون به الکساندریا هست. میشون در حال راندن یک کامیون دیده شد.

 

آپدیت بیستم :

 

 

۷/۳۱ :

قسمت هشتم به نظر یه قسمت طوفانیه.

 

ریک ، مگی ، ازکیل ، میشون ، دریل ، تارا ، رزیتا ، کارل ، نگان ، جودیث ، دوایت ، پدر گابریل ، توبین ، ایند و گرگوری سر صحنه ی فیلمبرداری دیده شدند.

 

امروز یه روز عجیب و طولانی بود. ازکیل ، ریک و مگی صبح زود برای فیلمبرداری توی الکساندریا دیده شدند. اونا یه چیز سریع رو فیلمبرداری کردن و ما نمیدونیم برای یه قسمت متفاوت بود یا شاید هم یه فلش بک. اونا از الکساندریا بیرون رفتن ولی اواخر شب همه به الکساندریا برگشتند.

 

کارل روی سکوئه و نگان با ارتش خودش جلوی دروازه ی الکساندریا اومده. نگان با صدای بلندی فریاد میزنه و کارل از روی سکو پایین میاد.

 

گفتگویی بین نگان و کارل جلوی دروازهشکل میگیره. با این حال میشون و توبین هم نزدیک شون هستن.

 

نگان به کارل این دیالوگ رو میگه : “پدرت اینجا نیست.” ما فکر می کنیم که ریک یه جایی مخفی شده یا هنوز به الکساندریا برنگشته.

 

به نظر صحنه های ماشین سواری بین میشون ، رزیتا ، تارا و احتمالا دوایت وجود داره. احتمالا تصادف کوچیکی رخ داده.

 

چند نفر (تصورمون اینه که از ناجی ها) وارد الکساندریا میشن. چندتا از الکساندریایی ها بیرون میان و برای دفاع شروع به تیراندازی میکنن.

 

میشون با M-16 و نارنجک مسلحه. یه ماشین نزدیکی دروازه ها منفجر میشه و ما گمان میکنیم که مال ناجی ها باشه ولی نمیتونیم تایید کنیم که عامل انفجار چیه. انفجارهای بزرگ و فراوانی وجود داره.

 

آپدیت بیست و یکم :

 

شب گذشته فیلمبرداری در الکساندریا انجام شد. گویا کارل ، مگی و مورگان مشاهده شدند ولی حضور قطعی شون تایید نشده. صدای شلیک و فریاد زدن وجود داشت.

 

امروز از حضور مورگان در یک ساختمان خبر رسیده. دود در آسمان وجود داشت.

 

آپدیت بیست و دوم :

 

 

۸/۲۹ :

مورگان در داخل ساختمانی قرار داشت و از پنجره تفنگش رو به سمت بیرون نشانه گرفته بود. شاهدها از صدای شلیک و داد و فریاد خبر میدن. صدای گفتن “برید بیرون” از مورگان شنیده شد.

 

مورگان به همراه تعداد کمی از ناجی ها مشاهده شد. این صحنه ای بود که چند ماشین از ناجی ها در حال رانندگی توی جاده بودن. وقتی اونا از یه نقطه ی خاصی گذشتن ، مورگان به داخل جنگل برگشت.

 

آپدیت بیست و سوم :

 

 

امروز دوباره فیلمبرداری به الکساندریا برگشت. یک صحنه درست در جلوی دروازه فیلمبرداری شد. واکرها سعی داشتن که وارد الکساندریا بشن. ریک و میشون در حال کشتن واکرها بودن.

 

آپدیت بیست و چهارم :

 

چندین صحنه در محل زباله دان ها فیلمبرداری شد. به نظر میرسه باند زباله از بین رفته ولی رهبر اونا یعنی جیدیس هنوز زنده ست!

 

آپدیت بیست و پنجم :

 

 

 

۹/۱۵ :

کسایی که سر فیلمبرداری بودن : دریل ، دوایت ، پدر گابریل ، گرگوری

 

کسایی که احتمالا فیلمبرداری داشتن : نگان ، رزیتا

 

امروز فیلمبرداری روی یه پل بود. یک زن مرموز سر فیلمبرداری دیده شد. همچنین از کامیونی با سرنشین های ناشناس فیلمبرداری شد و زن مرموز سوارش میشه و از اونجا میرن.

 

دریل ، دوایت ، پدر گابریل و احتمالا رزیتا با چند نفر دیگه فیلمبرداری داشتن. همچنین سر صحنه دود و مه فراوانی دیده شد. شایعه هست که نگان هم فیلمبرداری داشته.