این پست شامل اسپویل از قسمت نهم فصل ششم سریال میشه.خوندن پست برابره با لو رفتن کل داستان قسمت نهم برای شما.

 

این قسمت با صحنه ی بین خلافکاران موتورسوار , دریل و ساشا و آبراهام شروع میشه.اون سه نفر (دریل و ساشا و آبراهام) اسلحه هاشون رو تحویل میدن دریل و یک موتورسوار میرن پشت کامیون تا بقیه ی لوازم رو تحویل بدن ولی دریل از RPG آبراهام استفاده میکنه و راهشون رو کامل باز میکنه تا رد شن.در ادامه سوار کامیون میشن و به سمت الکساندریا میرن.

 

در الکساندریا , خانواده ی گرایمز (ریک , جودیث و کارل) و خانواده اندرسون (سم , جسی و ران) به همراه پدر گابریل و میشون راهشون رو از بین اقیانوسی از مرده ها پیدا میکنن , اما ریک نقشه رو تغییر میده و تصمیم میگیره که زامبی ها رو دور کنه چون تعداد زیاد زامبی ها رو به چشم خود دیده.پدر گابریل پیشنهاد میده تا جودیث رو به جای امن ببره , و کارل هم خواهرش رو به دست اون میده.

 

گلن و انید راهی جدید برای رسیدن به مگی پیدا میکنن.

 

برمیگردیم به ریک , کارل , جسی , ران , سم و میشون , راهشون رو از اقیانوسی از مرده ها پیدا میکنن.سم به مادرش پشت سر هم میگه من نمیتونم همچین کاری انجام بدم.زامبی ها متوجه میشن و از بدنش تغذیه میکنن , و جسی هم سر جاش خشکش میزنه.درحالی که سم جیغ میکشه , جسی دست کارل رو ول نمیکنه.زامبی بازوی جسی رو گاز میگیره ولی متوجه نمیشه و بقیه ی افراد سعی میکنن که جسی دست کارل رو رها کنه.در نهایت ریک میفهمه که جسی نمیذاره کارل بره و دستش رو قطع میکنه.

 

این ماجرا برای ران زیاد خوب تموم نمیشه , چون اسلحه ی جسی رو از زمین برمیداره و سمت ریک نشونه میگیره.کارل به سمت پدرش شیرجه میزنه و یک گلوله به صورتش میخوره.ران میخواد یه بار دیگه به سمت ریک شلیک کنه که میشون شمشیر خودشو داخل قفسه ی سینه ی ران فرو میکنه و بدن بدون جانشو روی زمین میندازه.کارل کنار پدرش می ایسته , در حالی که خون از چشمش میزنه بیرون.کارل میگه “بابا” و از درد به زمین میوفته.

 

کارول بهوش میاد و به دنبال دنیس میره.او تنها عضو گرگ ها رو میبینه و یک تیر به مغز او میزنه و دکتر شهر رو نجات میده.دنیس میدوه سمت مرکز درمانی شهر و ریک هم با کارل در آغوشش به سمت مرکز درمانی میرن.دنیس وقتی که کارل رو میبینه زیاد ترسو بنظر نمیرسه.

 

در آخر , ریک با استفاده از خستگی و عصبانیتش , چند زامبی رو ناکار میکنه.با خشم چند واکر رو میکشه و مانع اومدن بقیه میشه.با دیگر بازمانده ها بقیه ی زامبی ها رو میکشن.