http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/280/files/2016/02/Will-fans-get-to-see-Paul-Jesus-Monroe-in-season-6-of-AMCs-The-Walking-Dead.jpg

 

یک.او یک کله خر اعلی است!

 

در حالی که عیسی گهگاه خوب از چاقو استفاده می کند، سلاح ترجیحی او مبارزه با دست است. در جهانی که سرتاسر با واکرهای مرگبار و افراد مرگبارتر پر شده است، او به جای اسلحه های مرگبار از دست و پایش استفاده می کند، بیشتر خوانندگان کمیک بر این باورند که شاید امکان دارد، عیسی قبل از زامبی وار شدن دنیا برخی از آموزش های رزمی را دیده باشد.

 

دوم. او بسیار حیله گر است.

 

پیش زمینه ی حدس و گمانی که عیسی نوعی از آموزش های تخصصی را دیده است این واقعیت است که او سریع و باهوش است. مثل این است که گلن و آبراهام بچه داشتن و آن بچه با دریل بچه دار می شد. (آن بچه هم با دریل ازدواج میکرد و بچه دار می شد) خوب، می دونم این تصویر خیلی عجیب و گیج کننده است ولی درست است. عیسی یکی از حیله گر ترین و با مهارت ترین افرادی است که در دنیای مردگان دیده ایم، و ما رو باور کنید که چیزی که دیدید فقط شروعش بوده است.

 

http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/280/files/2016/02/TWD-125-preview-1.jpg

 

سوم. او کاملا جذاب است.

 

در کمیک، عیسی یک موتور سوار غیر متعارف و عجیب و غریب به نظر می آید.خیلی ها معتقدند تام پین می تواند تمام ویژگی های عیسی در کمیک را در سریال به خوبی نشان دهد.

 

http://cdn.fansided.com/wp-content/blogs.dir/280/files/2016/02/paul-jesus-monroe-in-the-walking-dead.jpg

 

چهارم. نام اصلی او در کمیک پاول مونرو است.

 

به نظر نمی رسد او در سریال هم این نام خانوادگی را حفظ کرده باشد  اما باید توجه داشت که ما پیش از این مونروهایی را در سریال دیده ایم. رج مونرو،دیانا مونرو، ایدن مونرو که هر سه مرده اند و البته تنها عضو زنده ی خانواده ی مونروها اسپنسر. شاید برای جلوگیری از تشابه فامیلی با اسپنسر نام خانوادگی او تغییر کرده است، همانطور که در قسمت دهم هم شاهد بودیم.

 

پنجم. او از جامعه ای است که نیاز به کمک دارد.

 

ما هنوز در مورد عیسی در سریال خیلی نمی دانیم. اما در کمیک او به دنبال کمک خارجی می گردد. عیسی از اهالی تپه بالا، جامعه ای در همسایگی الکساندریا است. به دلایل زیادی همه چیز در تپه عجیب و غریب است،اما عیسی دنبال یک دستیار یا کمک با ویژگی کلی می گردد. وآن چیز (ویژگی) یا ممکن است ارتباطی با فردی به نام نگان داشته باشد و یا نداشته باشد.